Kobiecość, Psychologia, Aromaterapia, Flagolie, O świecach naturalnych, Pielęgnacja

Relaksujący domowy rytuał piękna

Jak zmienić pielęgnację ciała w prawdziwy rytuał piękna w zaciszu domowym?

Małe rytuały wpływają na nasze samopoczucie i wprowadzają do naszego życia piękno i dobry nastrój. Dzięki nim potraktujesz nie tylko wyjątkowo swoje ciało, ale także wpłyniesz na swoje usposobienie.

W marce Ciałocud inspiracją są dla nas kobiety, którymi się otaczamy. Ich zwyczaje i codzienne rytuały. Obserwacja potrzeb współczesnych kobiet i dziewczyn stawia przed nami pytania, na które chcemy odpowiedzieć. Jedną z tych potrzeb jest dawanie sobie wyjątkowych momentów w zwykłych czynnościach, zmysłowych przeżyć w codziennej gonitwie dnia. Z tej potrzeby powstał nasz rytuał piękna w zaciszu domowym, któremu możesz poświęcić nawet 30 minut wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę.

Nasz sekretny sposób na pielęgnację to kilka drobnych nawyków, które są prawdziwym game changerem. Spróbuj wprowadzić je w swoje życie, a poczujesz różnicę.

Twoje nastawienie ma znaczenie

Potraktuj nawet najmniejsze zabiegi pielęgnacyjne jako wyjątkowe doświadczenie. Skup swoją uwagę na dotyku swojego ciała, na teksturze produktu, aplikacji na Twoją skórę, zapachu czy procesie masażu. Taka drobna zmiana pozwoli Ci skupić się na tym, co tu i teraz, dzięki czemu ćwiczysz swoją uważność, która wpływa na Twoje samopoczucie i redukuje stres. Przybliża Cię to także do Twojego ciała, które traktujesz z czułością i akceptacją.

Zwróć szczególną uwagę na zapach

Zapachy wiążą w naszej pamięci konkretne miejsca, sytuacje czy nastroje. Zbuduj swoje wyjątkowe skojarzenia na bazie zapachów. Do naszych receptur dodaliśmy czyste olejki eteryczne. Ekstrakty z roślin sprawiają, że kosmetyki pięknie pachną. Dają również prawdziwą przyjemność stosowania i działają na zmysły.

Gotowa? Poczuj to na własnej skórze. Poznaj produkty, które nie tylko nawilżą, ujędrnią i wygładzą Twoją skórę, ale które pozwolą Ci także przeżyć wyjątkowe doznania.

1. Kąpiel lub prysznic

Użyj do niego naszego mydła lub myjącego olejku do twarzy i ciała. Poczuj, jak schodzi z Ciebie napięcie, zrelaksuj się, oddychaj spokojnie i głęboko.

Regenerująco-łagodzące cudowne mydło o pięknym zapachu

Regenerująco-łagodzące cudowne mydło o pięknym zapachu

2. Peeling

Okrężnymi ruchami wykonaj peeling. Poczuj, jak Twoja skóra momentalnie się wygładza i staje się jędrna. Delektuj się przyjemnym zapachem.

Regeneracyjny i odżywczy cudowny peeling cukrowy

3. Nawilżenie

Wybierz produkt, który bardziej preferujesz lub połącz je, by dać sobie maksymalne nawilżenie. Wykonaj spokojny i delikatny masaż. Poczuj woń naturalnych olejków eterycznych.

Relaksujący olejek do ciała LAWENDA, BERGAMOTKA, MANDARYNKA

Naturalny, odżywczy mus do ciała LAWENDA, BERGAMOTKA, MANDARYNKA

Chcesz sprawdzić inne produkty i zapachy? Czekają na Ciebie TUTAJ!

Regeneracyjny i odżywczy cudowny peeling cukrowy – data ważności: 08.2024

Na stanie

29,60  cena zawiera VAT

Poprzednia najniższa cena: 29,60 .

Relaksujący olejek do ciała LAWENDA, BERGAMOTKA, MANDARYNKA – data ważności: 07.2024

Na stanie

23,60  cena zawiera VAT

Poprzednia najniższa cena: 23,60 .

Regenerująco-łagodzące cudowne mydło o pięknym zapachu

Na stanie

28,00  cena zawiera VAT

Mydło wegańskie JAŚMIN

Na stanie

26,00  cena zawiera VAT

Mydło wegańskie ZIELONA HERBATA i OPUNCJA

Na stanie

26,00  cena zawiera VAT

Mydło wegańskie ŻURAWINA

Na stanie

26,00  cena zawiera VAT