Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Zestaw pielęgnacyjny: Oczyszczenie i olejowanie

Na stanie

184,15  cena zawiera VAT

Zestaw pielęgnacyjny: Ujędrnienie i regeneracja

Na stanie

175,15  cena zawiera VAT

Zestaw pielęgnacyjny: Oczyszczenie i tonizacja z kolagenem

Na stanie

148,15  cena zawiera VAT

Zestaw pielęgnacyjny: Nawilżenie, rozświetlenie i ochrona

Na stanie

245,35  cena zawiera VAT

Zestaw pielęgnacyjny: Redukcja przebarwień

Na stanie

156,24  cena zawiera VAT

Zestaw pielęgnacyjny: Odżywienie i ochrona

Na stanie

183,25  cena zawiera VAT

Zestaw pielęgnacyjny: Intensywna redukcja zmarszczek

Chwilowo niedostępne

344,34  cena zawiera VAT

Tonik esencja do twarzy z kolagenem 200 ml

Na stanie

79,00  cena zawiera VAT

Peeling enzymatyczny z kolagenem 50 ml

Na stanie

59,00  cena zawiera VAT

Krem pod oczy z kolagenem 30 ml

Na stanie

89,00  cena zawiera VAT

Całoroczny krem z kolagenem SPF 50 UVA + UVB 50 ml

Na stanie

98,00  cena zawiera VAT

Kolagenowe serum przeciwstarzeniowe 50 ml

Chwilowo niedostępne

198,00  cena zawiera VAT

Kolagenowa seria Ciałocud

Poznaj serię produktów do pielęgnacji twarzy i ciała o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, nastawioną na 100% skuteczności. Oprócz natywnego kolagenu rybiego, znajdziesz w niej specjalistyczne peptydy i nawilżające składniki aktywne, które kompleksowo zatroszczą się o Twoją skórę. Pamiętaj, że walkę o jędrną, sprężystą skórę, możesz rozpocząć na długo przed widocznymi znakami upływającego czasu. Bez względu na to, czy masz dwadzieścia, czterdzieści, czy siedemdziesiąt lat, zawsze warto wprowadzić do swojej pielęgnacji kosmetyki przeciwstarzeniowe.

Jakie produkty znajdziesz w serii?

Czy wiesz, że… nasza skóra zaczyna się starzeć od 25 roku życia? Wraz z mniejszymi zdolnościami regeneracyjnymi organizmu, pojawia się spadek kolagenu (o 1% każdego roku) – białka, które stanowi niemal 70% składu naszej skóry!

Kolagen natywny - eliksir młodości

Kolagen natywny jest w pełni naturalnym składnikiem o idealnej czystości biologicznej, dzięki czemu wykazuje wysoką biozgodność z białkiem kolagenowym ludzkiego organizmu. Jako składnik aktywny zawiera 95% czystej masy kolagenu, a pozostałe 5% stanowi woda.

Jak pozyskaliśmy kolagen natywny do serii CIAŁOCUD?

Wyjątkowe formuły serii CIAŁOCUD powstały przy współpracy z polską firmą, która specjalizuje się w produkcji kolagenu od pokoleń.

Przy wyborze źródła kolagenu kierowano się kilkoma istotnymi kryteriami. Ważnym czynnikiem była łatwa dostępność ryb, które stanowią naturalne źródło kolagenu. Równie istotny był aspekt ekologiczny - czyste akweny gdzie nie kumulują się toksyny i metale ciężkie. Dla naszych produktów niezwykle ważne było, aby skóra ryb miała grubą warstwę proteinową i cienką warstwę lipidową, co wpływa na jakość pozyskiwanego kolagenu.

Po wielu analizach zdecydowaliśmy się na wybór słodkowodnej ryby, tołpygi z rodziny karpiowatych. Ryba ta odżywia się fitoplanktonem, co zapewnia wysoką jakość kolagenu. Nasz proces pozyskiwania kolagenu opiera się na metodzie hydratacji, która umożliwia zachowanie struktury potrójnej helisy. Dzięki temu nasz kolagen zachowuje swoją naturalną budowę przestrzenną i biologiczną aktywność. Elementy potrójnej helisy kolagenowej, stanowią jedyne białka przenikające do skóry właściwej, stworzone przez naturę.

Dzięki naszej staranności w doborze surowców i procesie pozyskiwania, możemy zagwarantować Ci produkty kolagenowe najwyższej jakości.