[rev_slider slidertitle=”Slider 3 1″ alias=”slider-3-1″]

Bajka o czasie

Spełniliśmy nasze wielkie marzenie!

Pałac w Rozkochowie jest ucieleśnieniem wyznawanych przez nas wartości. To miejsce, które obrazuje naszą filozofię. Tu natura i sztuka – dwie główne podwaliny, na których budujemy nasze marki – współgrają ze sobą i wzajemnie się przenikają.

Tworzymy nasze produkty w zgodzie z przyrodą. Chcemy przy ich pomocy wyrazić nasz szacunek do planety, na której żyjemy. Zależy nam jednak, żeby to, co prezentujemy było nie tylko ekologiczne, lecz również  estetyczne. Otaczanie się „małymi dziełami sztuki”, motywuje nas do działania i sprawia, że mamy więcej energii.

Tworząc nasze marki, nie chodzimy na skróty. Promujemy to, co polskie i współpracujemy z wieloma młodymi artystami: plastykami, grafikami, fotografami, malarzami, ceramikami… Chcemy, żeby Pałac w Rozkochowie po modernizacji stał się miejscem, do którego często będą zaglądać ludzie z pasją, zakochani w tym, co robią. Inspirującą przestrzenią wypełnioną kulturą.

Chociaż wiele już zdziałaliśmy, dużo wciąż pozostaje przed nami. Dziś stajemy przed wyzwaniem, które możemy nazwać: Wielkim Remontem. Jest to ogromne przedsięwzięcie i gigantyczna inwestycja. Uważamy jednak, że Pałac w Rozkochowie zasługuje na przywrócenie mu dawnego blasku! Mamy świadomość, że aby zrealizować wszystkie wizje i plany potrzebujemy wielu lat.  Mimo to nie poddajemy się. Wierzymy, że już niebawem będziemy mogli zaprosić Was na koncerty i wernisaże, które zorganizujemy na pałacowym parku. Wspólnie posłuchamy muzyki, zachwycimy się i wypoczniemy na łonie natury.

Pragniemy, aby Pałac w Rozkochowie stał się miejscem magicznych spotkań – autentycznych i twórczych. Wymiana pozytywnej energii w miejscu o tak szczególnej historii doda koloru do życia każdego z nas!

Do zobaczenia!

[rev_slider slidertitle=”Slider 3 11″ alias=”slider-3-11″]

video Krzysztof Białas

Wielki Remont trwa

Zobacz, jak nam idzie i dołóż swoją cegiełkę do odbudowy Pałacu wspierając nas w serwisie Buycoffee.to

Postaw mi kawę na buycoffee.to

fot. Piotr Kulczyk