Jak powstało Flagolie?

Z pewnością każdy z was, chociaż raz w życiu – od tak dla zabicia czasu – bawił się w wymyślanie ludzkich historii. Siedzisz znudzony w kawiarni, popijasz małą czarną i patrzysz na ludzi, wyobrażając sobie kim są i dokąd zmierzają. Analizujesz ich ruchy i wyciągasz wnioski.

19 września 2018 roku Grzegorz Wnęk – założyciel Flagolie – także postanowił zabawić się w wymyślanie ludzkich historii. Zabawa wyobraźni przerodziła się w ciekawą obserwację. Niezależnie od tego skąd ludzie przychodzili i jak wyglądali, pośpiesznie patrzyli na zegarek. Biegli na tramwaj, przelotem rozmawiali przez telefon. Wszystkich łączyło jedno: brakowało im Czasu.

I tak właśnie zrodził się pomysł na to, by podarować ludziom coś, czego najbardziej potrzebują – nie produkt, a CZAS. By w zabieganym życiu, przekazać im pretekst do chwili wytchnienia.

Flagolie? To Czas dla Ciebie!

Z pewnością każdy z was, chociaż raz w życiu – od tak dla zabicia czasu – bawił się w wymyślanie ludzkich historii. Jak to wygląda? Siedzisz znudzony w kawiarni, popijasz małą czarną i patrzysz na ludzi, wyobrażając sobie: kim są, co robią i dokąd właśnie zmierzają. Obserwujesz ich ruchy, analizujesz to, jak są ubrani i wyciągasz wnioski, zajmując myśli.
19 września 2018 roku Grzegorz Wnęk – założyciel Flagolie – także postanowił zabawić się w wymyślanie ludzkich historii. Gra wyobraźni przerodziła się w ciekawą obserwację. Niezależnie od tego skąd ludzie przychodzili i jak wyglądali, pośpiesznie patrzyli na zegarek. Biegli na tramwaj, nerwowo szukali czego w torebce, przelotnie rozmawiając przez telefon. Wszystkich łączyło jedno: brakowało im czasu.

I tak właśnie zrodził się pomysł, by podarować ludziom coś, czego potrzebują najbardziej – nie produkt, a pretekst. By w zabieganym życiu, które wieczne czegoś od nich wymaga, dać im czas, chwilę wytchnienia – z bliskimi lub samym sobą. Plan szybko przerodził się w działanie. Obecnie we Flagolie tworzymy świece sojowe i kosmetyki naturalne. Jesteśmy zgranym teamem, który na co dzień dba o twój relaks!

Z Flagolie? Naturalnie, że zabłyśniesz!