Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Regeneracyjny i odżywczy cudowny peeling cukrowy – data ważności: 08.2024

Na stanie

29,60  cena zawiera VAT

Kosmetyczka CZARNA KLASYCZNA

Na stanie

51,75  cena zawiera VAT

Antycellulitowy olejek do ciała POMARAŃCZA Z CYNAMONEM – data ważności: 07.2024

Na stanie

23,60  cena zawiera VAT

We Flagolie chcemy wspierać Was w drodze do bardziej zrównoważonego stylu życia.  Wierzymy, że każdy kosmetyk zasługuje na drugie życie, a my otwierając nasz outlet, dajemy szansę na nadanie kosmetykom nowego domu. Wspieraj #zerowastebeauty!

Co znajdziesz w outlecie?

  • kosmetyki z krótką datą ważności,
  • kosmetyki z uszkodzonym opakowaniem,
  • końcówki serii,
  • wyprzedaż edycji limitowanych,
  • kolekcje sezonowe.

Wszystkie produkty są w atrakcyjnych cenach oraz w pełni funkcjonalne. Dokładny termin przydatności lub informacja o braku kartonowego opakowania jest podana w opisie każdego produktu. Dzięki temu wiesz, czy zdążysz go zużyć przed upływem terminu. W naszym outlecie okazjonalnie pojawiają się także produkty, które nie będą ponownie dostępne i stanowią zakończenie danej serii.

#zerowaste Dlaczego warto wspierać?

Atrakcyjna cena — nasze outletowe produkty czasem mają małe mankamenty — uszkodzone opakowanie, wytarta etykieta lub krótki termin ważności — są równie piękne i funkcjonalne, ale dzięki temu kupisz je w bardzo atrakcyjnych cenach nawet do 45%.

Testuj do woli – od dawna masz ochotę kupić naszą świecę lub kosmetyk, ale wciąż się wahasz, czy będzie dla Ciebie odpowiedni. Kupując w outlecie masz możliwość przetestować ten sam produkt w atrakcyjnej cenie, nie obciążając portfela.

Świadome zakupy – kupując produkty z outletu Flagolie, minimalizujesz ilość odpadów i aktywnie uczestniczysz w dbaniu o środowisko, dokonując świadomych wyborów konsumenckich.

Kupując wspierasz, markę Flagolie – podejście #zerowaste jest nam bliskie. Chcemy w pełni wykorzystać potencjał naszych produktów, nawet jeśli nie są idealne. Kupując w outlecie wspierasz zrównoważoną filozofię marki i dokładasz cegiełkę do ekologicznego stylu życia.