+48 534 225 001

Świece do masażu z naturalnych składników – Flagolie

Świece do masażu to niecodzienna propozycja relaksu. W swoim składzie zawierają naturalne masła, oleje i woski, wykazujące pozytywny wpływ na ludzką skórę. Masaż wykonany taką świecą to wspaniałe doznania zapachowe, przyjemne ciepło wylewanej na ciało mieszaniny i w konsekwencji relaksujące działanie samego masażu. Ponadto, ceramiczne i lekko połyskujące, kremowe naczynie w którym wylana jest świeca, świetnie sprawdza się jako stylowy dodatek do jasnych, naturalnych wnętrz. Świeca do masażu to również świetny pomysł na prezent, przez swoją niecodzienność możesz mieć pewność, że zostanie on zapamiętany na długo przez obdarowaną osobę.

Działanie świec potwierdzone badaniami

Nasze świece do masażu wykazują wiele pozytywnych właściwości w kontakcie ze skórą. Mają na przykład działanie odmładzające skórę, nawilżające ją, chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a latem działają łagodząco na skórę po intensywnym opalaniu. Każda ze świec, przez zastosowanie różnych składników, posiada nieco inny zestaw właściwości. Co ważne, wszystkie nasze świece do masażu zostały przebadane dermatologicznie, a także posiadają badanie niezależnego laboratorium potwierdzającego ich właściwości.

Sprawdź nasze pozostałe świece

Flagolie to nie tylko świece do masażu. W naszym asortymencie znajdziesz również świece do aromaterapii, które w swoim składzie zawierają naturalne olejki eteryczne. Dla osób, które cenią sobie przyjemny zapach otoczenia, przygotowaliśmy naszą kolekcję świec zapachowych w designerskich, lustrzanych słoikach i wielu intensywnych zapachach.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.