+48 534 225 001

Poznaj filozofię FLAGOLIE

banner-o-nasbanner-o-nas-mobile

Marka Flagolie

Flagolie to polski producent naturalnych świec zapachowych, świec do aromaterapii oraz świec do masażu. W naszych produktach wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone składniki i naturalne, ekologiczne woski. Prywatnie, żyjemy w zgodzie z naturą i dlatego chcemy, aby Flagolie również przestrzegało tych zasad.

Nasza misja

Chcemy dostarczać Ci produkty o znacznie lepszej jakości, niż to, co masz okazję spotykać na co dzień. Dbamy o to, żeby każdy z naszych produktów zaspokajał zmysł wzroku, węchu oraz czucia. Flagolie to imaginacja, którą jednak bardzo chcemy urzeczywistniać! To marka, która żyje w zgodzie z naturą, zmysłami i poczuciem piękna.

Ręczna produkcja

Wierzymy, że produkty wykonane przez człowieka niosą za sobą wyjątkową wartość niematerialną, dlatego cały proces wylewania świecy i pakowania jej przeprowadzamy ręcznie.

Istotne detale

Jesteśmy estetami, szczegóły mają dla nas znaczenie. Na etapie projektowania każdego z naszych produktów, staramy się nie pominąć nawet najmniejszego detalu. Zdziwisz się, jak wiele maleńkich „smaczków” cieszących oko można zmieścić w jednej świecy.

Ludzie Flagolie

Naturalną motywacją do powstania Flagolie była dla nas chęć dostarczenia wysokiej jakości produktu drugiej osobie. Ludzie powodują, że nasza marka nabiera wyrazu i wartości. Będzie nam naprawdę miło, jeśli zechcesz dołączyć do naszej społeczności.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.