+48 534 225 001

Świece zapachowe do wnętrz z naturalnego wosku sojowego – Flagolie

Świeca zapachowa to produkt, który cieszy się olbrzymią popularnością niezależnie od płci, wieku i zainteresowań użytkownika. Dzięki mnogości i różnorodności zapachów, każdy jest w stanie znaleźć idealną świecę zapachową, dopasowaną do jego własnych preferencji. Nasze świece wykonujemy ze 100% ekologicznego wosku sojowego, wolnego od GMO, pestycydów i sztucznych dodatków. Taki wosk ma jeszcze jedną zaletę – bardzo łatwo się czyści, więc nie musisz obawiać się o zabrudzenia powstałe podczas użytkowania. Woda z mydłem szybko poradzi sobie z woskiem sojowym. Ponadto, szklany, błyszczący słoik w którym wykonana jest świeca sprawia, że świetnie sprawdza się ona również jako świeca dekoracyjna do wnętrz i nie tylko dodaje mu uroku, ale jednocześnie sama nabiera cech pomieszczenia, w którym się znajduje.

Próbki zapachowe świec – dla niezdecydowanych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno “poczuć” i wyobrazić sobie zapach świecy przez Internet i właśnie dlatego, przygotowaliśmy dla Ciebie próbki świec zapachowych. Są to znacznie mniejsze odpowiedniki dużych świec, o nieco bardziej minimalistycznym wyglądzie i w znacznie niższej cenie. Teraz możesz zamówić interesujące Cię próbki świec zapachowych bez nadwyrężania portfela i zdecydować, który z zapachów jest twoim ulubionym. Jednocześnie ostrzegamy – może okazać się, że zdecydujesz się na wszystkie 😉

Sprawdź nasze pozostałe świece

Flagolie to nie tylko świece zapachowe. W naszym asortymencie znajdziesz również świece do aromaterapii, które w swoim składzie zawierają naturalne olejki eteryczne. Dla osób, które znają definicję “dobrego masażu”, przygotowaliśmy naszą kolekcję świec do masażu, wykonanych z naturalnych składników i o potwierdzonych laboratoryjnie właściwościach.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.