+48 534 225 001

Świece do aromaterapii z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych – Flagolie

 

Świece do aromaterapii zawierają w swoim składzie naturalne olejki eteryczne wykazujące właściwości terapeutyczne. Przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję świec o wielu różnych sposobach działania, począwszy od świec odprężających i odstresowujących, przez wyciszające i pomagające zasnąć, a skończywszy na tych, które pomagają skupić się i skoncentrować. Nasze świece wykonujemy ze 100% ekologicznego wosku sojowego, wolnego od GMO, pestycydów i sztucznych dodatków. Ponadto, szklany, matowy słoik w którym wylana jest świeca, świetnie sprawdza się jako stylowy dodatek do wnętrza, a tym samym, jest to również świeca dekoracyjna.

 

Próbki świec do aromaterapii – dla niezdecydowanych

 

Wiemy, że trudno wyobrazić sobie zapach i działanie świecy do aromaterapii przez Internet, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie próbki świec aromaterapeutycznych. Są to znacznie mniejsze odpowiedniki dużych świec, o nieco bardziej minimalistycznym wyglądzie i w znacznie niższej cenie. Teraz możesz zamówić interesujące Cię próbki świec do aromaterapii bez nadwyrężania portfela i zdecydować, która z nich jest twoją ulubioną.

 

Sprawdź nasze pozostałe świece

 

Flagolie to nie tylko świece do aromaterapii. W naszym asortymencie znajdziesz również świece zapachowe w designerskich, lustrzanych słoikach i wielu intensywnych zapachach. Dla osób, które znają definicję “dobrego masażu”, przygotowaliśmy naszą kolekcję świec do masażu, wykonanych z naturalnych składników i o potwierdzonych laboratoryjnie właściwościach.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.