O świecach naturalnych, Pałac Rozkochów, Flagolie

Dlaczego do tworzenia naszych świec wybraliśmy wosk sojowy?

Świece mają moc wzbogacania naszego codziennego życia. Dlatego tak ważna jest wiedza o ich zawartości.

Coraz częściej poruszanym tematem jest korzyść używania świec sojowych względem tych wykonanych z parafiny. Dlaczego do tworzenia naszych świec do domu i masażu wybraliśmy wosk sojowy?

Spalanie lub topienie wosku parafinowego uwalnia do powietrza wiele toksyn, m.in. toluen czy benzen. Ponieważ wosk sojowy jest biodegradowalnym woskiem wytwarzanym z ziaren soi, które jemy, nie zawiera tych toksyn i czynników rakotwórczych. Wosk sojowy jest nie tylko lepszy dla środowiska, ale także dla Ciebie, członków Twojej rodziny i Twoich zwierząt.  Może być stosowany przy dzieciach, osobach starszych czy chorych na astmę.

Roślinny wosk sojowy ze względu na brak uwalnianej sadzy i toksyn ma silniejszy profil zapachowy niż świece parafinowe. Substancje chemiczne uwalniane przez parafinę mogą zakłócać zapach podczas palenia, powodować ból głowy czy szczypanie oczu. W naszych świecach sojowych używamy tylko naturalnych olejków eterycznych.

Wosk sojowy ma także niższą temperaturę topnienia od parafinowego, dzięki czemu nie kopci, jest wydajniejszy, a jako odpad jest całkowicie biodegradowalny.

Tworząc nasze naturalne świece sojowe do domu, pomyśleliśmy nie tylko o ich bezpieczeństwie, ale także designie. I tak powstała nasza nowość Sojowa świeca zapachowa w kolorowym szkle.

Dostępna w 6 stylowych wariantach wzorów. Każdy wzór jest piękny i oryginalny co sprawia, że dopasowanie świecy do wystroju wnętrza lub gustu nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Warto dodać, iż produkt, który od nas otrzymujesz, został starannie przemyślany i stworzony z myślą o naszych Klientach oraz ich oczekiwaniach, zarówno tych zapachowych, jak i estetycznych.

Sojowa świeca zapachowa JAŚMIN I KARMEL

Na stanie

85,00  cena zawiera VAT