+48 534 225 001
 

Dzień Matki to święto, które jest wyrazem wdzięczności i szacunku do naszych mam za ich poświęcenie i bezwarunkową miłość. Warto jednak zadać pytanie, skąd w ogóle pochodzi to święto?

 

Świece Flagolie wykonujemy ręcznie z naturalnych składników. Chcielibyśmy przybliżyć Wam temat jednego z nich, kluczowego dla każdej świecy, mianowicie – wosku sojowego. Rozmawiając z naszymi specjalistami, dowiedzieliśmy się jakie są jego największe zalety i wady. Zatem, zaczynajmy!

 

Wybierasz się na parapetówkę? Nie chcesz być kolejną osobą, która w prezencie przynosi kwiatka? A może szukasz dodatków do swojego nowego mieszkania? Przychodzimy Ci z pomocą i służymy dobrą radą!

 

Kwiecień to idealny miesiąc, aby odświeżyć nieco swoje cztery kąty. Temperatura za oknem co raz wyższa i słońce śmielej zagląda przez okno – idealna okazja, żeby zmienić nieco wnętrze mieszkania czy domu. Wychodzimy Ci na przeciw razem z naszymi kwietniowymi ulubieńcami miesiąca!

 

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami! Dlatego przychodzimy z pomocą… Jak udekorować świąteczny stół, aby przykuł uwagę całej rodziny? Czy tajną wskazówką może być coś w pięknym wydaniu, a zarazem coś bardzo niepozornego? Nasza podpowiedź to różnego rodzaju ŚWIECE! Sprawią one, że świąteczną przestrzeń wypełni magia wiosennych zapachów! Święta tuż, tuż – czyli kiedy możemy …

 

Marzec to prawdopodobnie najbardziej przepełniony endorfinami miesiąc. Temperatura idzie do góry, słońce co raz śmielej wygląda zza chmur, krótko mówiąc: czuć wiosnę <3 Dlatego, zapewne nikogo nie zdziwi fakt, że ulubieńcy marca to świece, które wpisują się w klimat kwiatów, świeżości i energii!

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.